Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Swetry Jasmine Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Koszule / Swetry » Swetry Jasmine
  • Index: 69600
  • Rozmiary: xs, s, m, l, xl, xl+
  • Gramatura: 250 g/M
  • Skład: 50% bawełny, 40% akrylu, 10% nylonu
  • Opis: sweter damski na guziki; gładki materiał; elastyczne ściągacze 1×2; dekolt w serek.

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

CRIMSON CUT-PROMOSTARS

Drodzy klienci,

Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Swetry Jasmine

Cennik produktu "Swetry Jasmine" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Sweter damski marki Crimson Cut – Jasmine (69600), z zapięciem na guziki, wykonany z gładkiego materiału. Posiada dekolt w serek. Wykończony ściągaczem rib 1×2. Składa się w połowie z bawełny, w 40% z akrylu i 10% nylonu. Odzież robocza typu casual przeznaczona do haftu.

Swetry Jasmine to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Swetry Jasmine to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Koszule / Swetry bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Swetry Jasmine jest dostępny w kolorach: 22,26,50. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Swetry Jasmine" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Swetry Jasmine

Zadaj pytanie dotycząceSwetry Jasmine

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności | Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
TOP