Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Swetry City Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Koszule / Swetry » Swetry City
  • Index: 69300
  • Rozmiary: s, m, l, xl, xxl
  • Waga: 330 g/L
  • Skład: 50% bawełny czesanej, 50% akrylu
  • Opis: męski sweter z gładkiej dzianiny; dekolt w serek; wykończenia ściągaczem 2×2

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

CRIMSON CUT-PROMOSTARS

Drodzy klienci,

Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Swetry City

Cennik produktu "Swetry City" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Męski sweter Crimson Cut City (69300) wykonany jest z gładkiego, przyjemnego w dotyku materiału. W składzie znajduje się 50% akrylu i 50% czesanej bawełny. Dekolt w serek, dół swetra oraz rękawy zakończono ściągaczem rib 2×2. Sweter City dostępny jest w trzech kolorach: szarym, czarnym i granatowym. Jeśli szukają Państwo podobnego produktu bez rękawów, polecamy kamizelkę Short City. Doskonały element odzieży roboczej przeznaczony do haftu komputerowego.

Swetry City to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Swetry City to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Koszule / Swetry bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Swetry City jest dostępny w kolorach: 22,26,50. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Swetry City" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Swetry City

Zadaj pytanie dotycząceSwetry City

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności Realizacja: Agraf.net.pl
TOP