Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

O marce Crimson Cut

Strona główna » O marce Crimson Cut

Crimson Cut – odzież premium marki Promostars

Odzież Crimson Cut

Crimson Cut to nowa marka w portfolio Promostars. Nasza odzież reklamowa to produkty wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i modowym charakterem, dedykowana klientom oczekującym jakości z segmentu premium. Ciekawe fasony oraz wysokiej jakości materiały i wykończenie zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Produkty nasze polecamy, zarówno jako nośnik reklamy jak również firmom i ich pracownikom jako odzież pracownicza, wszędzie tam gdzie wymagana jest elegancja i podkreślenie prestiżu.

W naszej ofercie

W naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo T-shirty, koszulki polo, bluzy, czapki, kurtki, polary, kamizelki i koszule. Katalog Crimson Cut to zarówno zaawansowane technicznie sportowe T-shirty, koszulki przedłużone i z długim rękawem, polo wykończone elegancką taśmą kontrastową i guzikami. Oferujemy również modne koszule, wyróżniające się polary, ciepłe bezrękawniki, oraz kurtki na chłodniejszą porę roku, które chronią przed zimnem, wiatrem i deszczem.

Odzież grupy Promostars

Odpowiedzialność za środowisko i pracowników

W produkcji kierujemy się zasadą odpowiedzialności zarówno za środowisko naturalne, jak i za pracowników, którzy pracują przy szyciu odzieży jak i tych pracujących przy produkcji i barwieniu materiałów. Zakłady, które produkują na nasze potrzeby są regularnie kontrolowane przez naszych pracowników, pod kontem bezpieczeństwa  i przestrzegania zasad i przepisów pracy. Ponad to odzież reklamowa Crimson Cut spełnia normy dotyczące dostarczania bezpiecznych produktów oraz ochrony środowiska, tak ważne w dzisiejszym świecie. Wiele naszych T-shirtów i koszulek polo produkowanych jest z zastosowaniem bawełny organicznej. Taka bawełna jest najbezpieczniejszej dla zdrowia użytkowników, jak i osób pracujących przy jej wytwarzaniu. Dodatkowo oferujemy duży wybór odzieży z certyfikatem Oeko-Tex.  Certyfikat ten gwarantuje, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

Znakowanie odzieży reklamowej

Znakowanie według projektu Klienta

Każdą pozycje z katalogu Crimson Cut możemy poddać znakowaniu według projektu Klienta. Jeśli nie posiadają Państwo własnej grafiki, nasze studio  graficzne chętnie służy swoim wieloletnim doświadczeniem. Odzież reklamowa z nadrukiem bądź haftem firmowym znakomicie sprawdza się jako element budowania i ujednolicania wizerunku firmy.

Firma Agraf - dystrybutor odzieży Crimson Cut

Agraf dystrybutor marki Crimson Cut

AGRAF jest liderem wśród dystrybutorów odzieży marek: Promostars, Crimson Cut, Geffer, Mark the Helper. Firma powstała w 1995 roku. Posiadamy własny magazyn odzieży w Olsztynie. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną w naszym sklepie internetowym agraf.net.pl. Do grona naszych klientów należą agencje reklamowe i eventowe. Ponad to hurtownie i sklepy BHP, firmy, samorządy, kluby sportowe i hobbystyczne, organizatorzy imprez sportowych i kulturalnych, instytucje, szkoły oraz osoby prywatne. AGRAF specjalizuje się w znakowaniu również w znakowaniu odzieży. Nasze studio graficzne posiada duże i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu na potrzeby znakowania odzieży reklamowej, pracowniczej i roboczej.

Nadruki na odzieży reklamowej

Nadruki na odzieży reklamowej

Nadruki na odzieży wykonujemy według wszelkich znanych technik: sitodruk, druk cyfrowy DTG, termotransfer sitodrukowy, sublimacja, folia flex, hot stamping, flock. Niezwykle trwałą i popularną metodą jest również haft komputerowy, który wybiera wielu z naszych klientów.

Sitodruk wykonujemy farbami plastizolowymi, farbami wodnymi, specjalnymi (odblaskowe, fosforyzujące, fotochromowe, brokatowe, żelowe). Wykonujemy nadruki 3D w technice High Density i Puff. Zamiast nanosić kolor na koszulce, możemy też wywabić kolor koszulki, tworząc zdecydowanie najbardziej trwały sposób znakowania.

Poza standardowym znakowaniem możemy również wykonać i wszyć metkinaszywki z logo, które dodatkowo wyróżnią odzież firmową. Nici których używamy do haftu są odporne na chemiczne wybielanie oraz pranie w wysokich temperaturach. Kolor haftu pozostanie taki sam, nawet po wielu czyszczeniach.

Nasza Warszawa

Nasza Warszawa

Czy znacie nasz piękny i elegancki samochód służbowy – Warszawkę Agrafkę  – FSO Warszawa 223 z 1973 roku? Przejechała niemal całą Europę w szerz i wzdłuż, przejeżdżając dla nas ponad 100.000 km.

 


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Crimson Cut

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
Polecamy
Produkty
Zobacz więcej
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności | Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
TOP