Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czapki Army Ranger Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Czapki » Czapki Army Ranger
  • Index: 31300
  • Rozmiary: jeden rozmiar
  • Skład: 100% bawełny
  • Gramatura: 200 g/m²
  • Opis: fason w stylu militarnym; zapięcie regulacji rzepowe; materiał rip stop; boczne metalowe wywietrzniki

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

CRIMSON CUT-PROMOSTARSDrodzy klienci,

Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Czapki Army Ranger

Cennik produktu "Czapki Army Ranger" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Czapka z daszkiem Army/Ranger (31300) to produkt w stylu militarnym, marki Crimson Cut. Materiał typu rip stop, całkowicie z bawełny. Zapięcie z tyłu czapki jest rzepowe. Z boku umieszczone są metalowe wywietrzniki. Oprócz czapki Army/Ranger w naszej ofercie znajduje się także Heavy Ranger.

Czapki Army Ranger to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Czapki Army Ranger to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Czapki bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Czapki Army Ranger jest dostępny w kolorach: 20,22,26,31,42,43,54,55,70,74. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Czapki Army Ranger" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Czapki Army Ranger

Zadaj pytanie dotycząceCzapki Army Ranger

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności | Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
TOP