Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czapki Heavy Ranger Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Czapki » Czapki Heavy Ranger
  • Index: 31350
  • Rozmiary: jeden rozmiar
  • Skład: 100% bawełny
  • Gramatura: 280 g/m²
  • Opis: materiał typu twill; fason w stylu militarnym; bawełniana podszewka; zapięcie rzepowe; metalowe wywietrzniki na bokach

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

CRIMSON CUT-PROMOSTARSDrodzy klienci,

Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Czapki Heavy Ranger

Cennik produktu "Czapki Heavy Ranger" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Heavy Ranger (31350) to bawełniana czapka z daszkiem marki Crimson Cut. Została wykonana w stylu militarnym (podobnie jak nasza czapka Army/Ranger). Po jej bokach umieszczone są metalowe wywietrzniki. Regulacja to zapięcie rzepowe. Tkanina czapki typu twill. Po wewnętrznej stronie znajduje się podszewka wykonana z bawełny.

Czapki Heavy Ranger to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Czapki Heavy Ranger to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Czapki bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Czapki Heavy Ranger jest dostępny w kolorach: 22,26. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Czapki Heavy Ranger" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Czapki Heavy Ranger

Zadaj pytanie dotycząceCzapki Heavy Ranger

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności | Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
TOP