Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Polary Ladies’ Duet Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Polary » Polary Ladies’ Duet
  • Index: 68012
  • Rozmiary: xs, s, m, l, xl, xl+
  • Gramatura: 280 g/m², 420 g/m
  • Skład: 100% poliestru
  • Opis: ciepły polar damski; ozdobne wstawki i  plastikowe zamki kostkowe w kontrastowym kolorze; kontrastowe; system ściągaczy u dołu wewnątrz; wykończenie antypillingowe; mikropolar

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

OEKO-TEX-100ZAWIESZKAEN 14058:2017 1XXXCRIMSON CUT-PROMOSTARSDrodzy klienci. Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Polary Ladies’ Duet

Cennik produktu "Polary Ladies’ Duet" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Damska, ciepła bluza polarowa Crimson Cut Ladies’ Duet (68012) składa się w 100% z poliestru. Materiał to mikropolar, z wykończeniem antypillingowym, zapobiegającm mechaceniu się. Krój taliowany, podkreślający kobiecą figurę. Zamek głowny i zamki kieszeni kostkowe, z plastiku. Wewnątrz, u dołu, ściągacze, a w makietach elastyczna taśma. Wstawki w kontrastowym kolorze. Ladies’ Duet posiada certyfikaty OEKO-TEX i CE. Polecamy Państwu również męski polar Duet.

Polary Ladies’ Duet to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Polary Ladies’ Duet to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Polary bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Polary Ladies’ Duet jest dostępny w kolorach: 26-30,34-26. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Polary Ladies’ Duet" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Powiązane produkty

z Polary Ladies’ Duet

Zadaj pytanie dotyczącePolary Ladies’ Duet

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności | Regulamin Realizacja: Agraf.net.pl
TOP