Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czapki Rap Crimson Cut

Strona główna » Oferta » Czapki » Czapki Rap
  • Index: 31770
  • Rozmiary: s, m, l (obwód głowy: s – 56 cm, m – 58 cm, l – 60 cm)
  • Skład: 100% poliestru
  • Gramatura: 450 g/m²
  • Opis: czapka typu fullcap z płaskim daszkiem; spód daszka i taśma wewnątrz w kontrastowym kolorze; głęboka; 6 paneli; przedni panel usztywniony; tkanina typu twill; obrzyte wywietrzniki

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

CRIMSON CUT-PROMOSTARSDrodzy klienci,

Przez pewien czas produkty przechodzące do nowej marki Crimson Cut będą dostępne również z dotychczasowymi metkami Promostars. Nie zawsze będziemy w stanie skompletować zamówienie jednolite pod względem marki na etykietach. W przypadku braku takiej możliwości, towary zostaną wysłane zgodnie z dostępnym stanem magazynowym.

Dostępne kolory: Czapki Rap

Cennik produktu "Czapki Rap" marki Crimson Cut oraz koszty nadruków / haftów na tej odzieży otrzymają Państwo pod adresem biuro@promostars.pl lub dzwoniąc na numer 89 527 34 74.

Czapka Rap (31770) to fullcap, z płaskim daszkiem i głebokim fasonem. Jest to produkt marki Crimson Cut. Tkanina czapki typu twill. Spód daszka oraz taśma wewnątrz w kolorze kontrastowym do reszty. Rap składa się z sześciu paneli, przedni został usztywniony. Wywietrzniki obszyte. Czapka składa się poliestru (kolor 34 w 85% z poliestru i 15% z wełny).

Czapki Rap to odzież reklamowa klasy Premium marki Crimson Cut. Czapki Rap to staranne wykonanie i atrakcyjna cena. Czapki bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Czapki Rap jest dostępny w kolorach: 26-30,34-32. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Czapki Rap" marki Crimson Cut, zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie dotycząceCzapki Rap

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
W naszej ofercie
Odzież Crimson Cut
Odzież grupy promostars
Copyright (C) crimson-cut.pl | Polityka prywatności Realizacja: Agraf.net.pl
TOP